środa, 19 listopada 2014

Siatkówka

III Liga Siatkówki Dziewcząt - I Turniej w 7 LO.

Po pierwszym, gładko wygranym meczu [2:0] (25:14;25:16) z ZST , w drugim meczu z VI LO - nastąpił spadek formy naszej drużyny.  Po pierwszym przegranym secie (16:25) nasze dziewczęta otrząsneły się i wygrały pewnie drugi set (25:13). O awansie do II Ligi decydował trzeci set. Po wyrównanym paczątku seta to nasze przeciwniczki zmieniały stronę z lekką przewagą (8:7). Po zmianie stron gry zaczął się "horror" dla nas. Kilka straconych punktów pod rząd i na tablicy jest 14:11 dla VI LO. Po zepsutej zagrywce zespołu z VI LO na zagrywkę, po naszej stronie siatki  idzie Paulina Krzyżanowska. Dzięki pewnej zagrywce oraz doskonałej grze całego zespołu wygrywamy seta (16:14) i całe spotkanie 2:1 i to nasza reprezentacja awansuje do II Ligi Siatkówki Dziewcząt.