piątek, 7 czerwca 2013

Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych`2013

III  miejsce pary PATRYCJA KRYSIAK II B - PATRYCJA DZIEWIT II B w  siatkówce plażowej.
Mistrzostwa odbyły się 05 czerwca w Centrum Siatkówki Plażowej przy ZST Legionów 19/25. W turnieju startowało 17 zespołów. Mecze odbywały sie w trudnych warunkach atmosferycznych / chłodno i deszczowo /. Determinacja i wola zwycięstwa dziewcząt doprowadziły do końcowego sukcesu - brązowego medalu. W meczu o III miejsce pokonały zespół  X LO. Gratulacje od całej społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego.
W turnieju brała udział również druga para VII LO Marzena Zalewska I D - Agnieszka Słumska I E. Para ta została sklasyfikowana na miejscu 13-16. Wierzę , że doświadczenie, które zdobyły startując po raz pierwszy w turnieju siatkówki plażowej zaowocuje dobrymi wynikami w przyszłym roku szkolnym.